Aptus.pl
Zapytanie ofertowe
Zobacz też:

Systemy dedykowane

Wymagania klientów niejednokrotnie znacznie wykraczają poza gotowe rozwiązania informatyczne. Kiedy istniejące, gotowe oprogramowanie okazuje się nie spełniać pokładanych oczekiwań, jedynym wyjściem jest stworzenie systemu od podstaw. Często jest to rozwiązanie kosztowniejsze, a wdrożenie trwa dłużej, niemniej umożliwia stworzenie systemu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego.

Posiadając odpowiednie doświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie oprogramowania na indywidualne zlecenie. Nasz zespół programistów wielokrotnie realizował takie przedsięwzięcia, a wykonane przez nas oprogramowanie z powodzeniem sprawdziło się u naszych klientów usprawniając działanie ich przedsiębiorstw. Ponieważ wdrożenie indywidualnego systemu informatycznego jest inwestycją na wiele lat, często warto podjąć takie przedsięwzięcie.

Pierwszym etapem stworzenia systemu dedykowanego jest dokładna analiza potrzeb i procesów biznesowych. Efektem tych prac jest dokładna specyfikacja systemu, która przedstawiana jest klientowi do akceptacji. Dalsze prace nad systemem kontynuowane są po zatwierdzeniu projektu, a powstała dokumentacja służy programistom do realizacji systemu.

Tworzenie systemu podzielone jest zazwyczaj na etapy, w wyniku których powstają wydzielone moduły systemu. Takie podejście z jednej strony pozwala na szybsze przedstawienie klientowi efektów pracy, umożliwiając jednocześnie wcześniejsze skorygowanie rozbieżności między oczekiwaniami a zaprezentowanym rozwiązaniem. Z drugiej strony tworzenie oprogramowania w etapach pozwala na podzielenie wdrożenia systemu również na etapy, dzięki czemu proces przystosowania się pracowników do nowego narzędzia przebiega płynniej.

Jeżeli Państwa potrzeby wykraczają poza istniejące, gotowe oprogramowanie lub mają Państwo niestandardowy pomysł stworzenia systemu informatycznego, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

 

Polityka prywatności

Copyright © 2009 Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].