Aptus.pl
Zapytanie ofertowe
Zobacz też:

Produkty

Dominus CRM

System CRM (Customer Relationship Management – Zarządzania Relacjami z Kontrahentami) jest rozwiązaniem dedykowanym wszystkim podmiotom, które prowadzą komunikację z otoczeniem. Wdrożenie systemu CRM jest nieodzowne w przypadku, gdy kontakty z kontrahentami wymagają uporządkowania i systematyczności w działaniu, a tak jest w większości przypadków. Brak kontroli, zapominanie o kolejnych kontaktach jest zjawiskiem, którego trudno uniknąć w przypadku ograniczenia ewidencji zdarzeń do zapisków na kartkach papieru. Dlatego systemy CRM stają się nieodzownym narzędziem potrzebnym do profesjonalnej obsługi klientów w firmie. Znajdują one zastosowanie zarówno w wielkich korporacjach, jak i małych i średnich przedsiębiorstwach.

więcej informacji »

System obiegu dokumentów

System obiegu dokumentów jest rozwiązaniem pozwalającym na uporządkowanie przepływu informacji w przedsiębiorstwie lub urzędzie. W większości organizacji istnieją sformalizowane procedury, które określają, w jaki sposób przebiega proces biznesowy, w którym biorą udział poszczególni pracownicy oraz kontrahenci zewnętrzni. W firmie produkcyjnej jedną z procedur może być sposób realizacji zleceń od jego złożenia przez dział handlowy poprzez proces produkcji aż do zatwierdzenia i przekazania produktów do klienta wraz z dokumentacją i fakturą. W urzędzie procedury określać mogą sposób załatwiania wniosków składanych przez interesantów wraz z określeniem szczebli decyzyjnych, które odpowiedzialne są za rozpatrzenie dokumentacji i przygotowanie odpowiedzi.

więcej informacji »

System "Windykator"

System „Windykator” jest kompleksowym rozwiązaniem przeznaczonym dla firm windykacyjnych, których przedmiotem działalności jest odzyskiwanie lub monitoring należności na zlecenie swoich klientów. Oprogramowanie to sprawdzi się również w większych firmach nie związanych z branżą windykacyjną, które posiadają własny dział windykacji i w procesie odzyskiwania własnych wierzytelności nie korzystają z udziału firm zewnętrznych.

więcej informacji »

 

Polityka prywatności

Copyright © 2009 Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].