Aptus.pl
Zapytanie ofertowe
Zobacz też:

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dla biznesu. Posiadamy gotowe rozwiązania z zakresu systemów CRM, Workflow oraz wspomagania procesu windykacji wierzytelności. Jesteśmy również autorami wielu rozbudowanych systemów informatycznych, wykonanych na indywidualne zamówienia naszych klientów.

Jako interfejs użytkownika naszego oprogramowania wykorzystujemy przeglądarkę internetową. Dzięki temu wdrażane systemy są uniezależnione od platformy sprzętowej, na której pracują użytkownicy końcowi. Kolejnym atutem takiej koncepcji jest możliwość udostępnienia zasobów systemu np. poprzez Internet i umożliwienie pracy niemal z dowolnego miejsca na Ziemi. Jest to szczególnie istotne w przypadku firm posiadających wiele oddziałów, w tym również rozproszonych w różnych krajach.

Działając od 1999 roku zdobyliśmy zaufanie m.in. takich firm jak: Agora S.A., Infor PL S.A. (wydawca “Gazety Prawnej”), Cash Flow S.A., Sygnity S.A., Sferia S.A., DomZdrowia S.A., co potwierdza renomę naszej firmy jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Naszym atutem jest to, że stworzone przez nas oprogramowanie jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Jest to szczególnie istotne, gdy istniejąca funkcjonalność systemu nie jest wystarczająca i nie w pełni odzwierciedla procesy zachodzące w firmie. Mottem naszej działalności jest dopasowanie rozwiązań informatycznych do specyficznych potrzeb naszych Klientów, a nie dopasowywanie Klientów do istniejących rozwiązań.

Odrębny dział naszej firmy zajmuje się wdrożeniami rozwiązań internetowych, w szczególności rozbudowanych portali oraz platform sprzedażowych e-Commerce. Posiadamy gotowe systemy redakcyjne CMS oraz rozbudowane oprogramowanie służące do obsługi i prowadzenia sklepu internetowego. Niejednokrotnie integrujemy rozwiązania internetowe z lokalnymi systemami naszych klientów, dzięki czemu uzyskujemy lepszą automatyzację zachodzącego procesu biznesowego.

Więcej informacji o naszej ofercie internetowej: www.aptus.pl.

 

Polityka prywatności

Copyright © 2009 Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].